SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı ve ekibi 'Yıldırım' çarpmışa döndü

FUTBOL | 29.05.2020 00:44

Survivor'daki ayak tenisi maçına Sercan Yıldırım damga vurdu. Sercan-Yasin-Ardahan'dan oluşan yarışmacılar, Acun Ilıcalı ve ekibini 3-1'lik skorla devirdi.

Acun Ilıcalı ve ekibi 'Yıldırım' çarpmışa döndü

Survivor heyecanı devam ederken Acun Medya ile yarışmacılar arasında spor müsabakaları tam gaz devam ediyor... Voleybol, basketbol, futbol müsabakaları yapan Survivor yarışmacıları ile Acun Ilıcalı'nın ekip arkadaşları arasında mücadeleler büyük heyecana sahne oluyor...

Son yayınlanan bölümde; ayak tenisi maçı yapıldı. Ünlülüler takımından Sercan Yıldırım'ın partnerliğini; Gönüllüler'den Ardahan Özkanbaş ve Yasin Obuz yaptı. Acun Medya adına ise; Acun Ilıcalı, Esar Yontuç ve İrem Kanan sahaya çıktı. Mücadele öncesinde; iddialı açıklamalar yapan Sercan Yıldırım, karşılaşmaya da ağırlığını koydu.

Büyük heyecana sahne olan mücadeleden Sercan-Ardahan-Yasin'den oluşan Survivor takımı sahadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı. Maçı kazanan takımı doğru tahmin eden yarışmacılar, mükafat olarak ton balığı yeme hakkı kazandı. Ilıcalı, kazanan takımla story çekip tebrik mesajı paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya