SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Adalı, Divan'da açıklayacak

FUTBOL | 07.10.2019 21:32

Adalı, Divan'da açıklayacak

Siyah-beyazlılar'da yapılacak olan başkanlık seçimi öncesinde bir bomba da Serdal Adalı'dan geldi.

Beşiktaş'ta yapılacak olağanüstü başkanlık seçiminde adı başkan adaylığı için konuşulanlardan olan Serdal Adalı son anda bir aksilik olmazsa perşembe günü başkan adaylığını açıklayacak.

Adalı'nın bundan önce herhangi bir basın açıklaması yapmayı düşünmezken divan kurulu önünde geçici listesini divan başkanı Tevfik Yamantürk'e sunacak. Bu ilk liste geçici olacak ve sonra gerekli görülmesi halinde üzerinde değişiklik yapılabilecek.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da yönetim kurulunda yer alan Serdal Adalı, istifa kararının ardından Orman'ın yeniden aday olması halinde yönetim kurulunda yer almayacağını ve bu durumdan hoşlanmadığını belirtmişti.

Fikret Orman'ın flaş istifa kararının ardından Serdal Adalı'nın da adı Hürser Tekinoktay gibi olası başkan adayları arasında yer almış ve kulislerde konuşulmaya başlanmıştı. Bu güne dek başkan adayı olacağı hakkında herhangi bir bir açıklamada bulunmayan Adalı, Asist Analiz'den Kartal Yiğit'in edindiği bilgiye göre listesini hazırladı ve bu ay içinde yapılacak olan Beşiktaş başkanlık seçimlerinde adaylardan biri olarak yer alacak.

Fikret Orman'ın istifa süreci

Geçitğimiz haftalarda bir basın toplantısı düzenleyen Fİkret Orman, kimsenin beklemediği bir anda çok yorulduğunu ve başkanlık yapmak istemediğini açıklayarak seçime gitmek istemişti. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı yeniden seçime götüren en büyük etkenler arasında siyah-beyazlılar'daki bu sezon yaşanan sportif başarısızlık ve tribünlerle arasında bulunan gerginlik olarak belirtiliyor.

 

 

ASİST ANALİZ ÖZEL HABERİDİR KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

 

KARTAL YİĞİT'İN ÖZEL HABERİ

İstifa kararı alan Fİkret Orman'ı kararından geri döndürmek için Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk ve birkaç isim daha uzun uğraşlar vermişti fakat kararından vazgeçmeyen Orman, seçime gidileceğini kesin bir dille belirtmişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya