SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Serdal Adalı'dan Ahmet Nur Çebi'ye...

FUTBOL | 06.02.2020 09:21

Beşiktaş'ın eski 2. başkanı Serdal Adalı'dan yönetime tam destek geldi. Adalı, günün destek günü olduğunu ifade ederken, Çebi ve Orman'ın medya üzerinden atışmaları için de mecranın yanlış olduğunu belirtti.

Serdal Adalı'dan Ahmet Nur Çebi'ye...

Ahmet Nur Çebi ile girdiği başkanlık yarışını kaybeden Serdal Adalı’dan Çebi’ye destek geldi. Seçimin bittiğini ifade eden eski 2. başkan Adalı, şimdi destek zamanı olduğunu belirtti. Hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmadığını ifade eden Serdal Adalı, hataların eleştirilmesi gerektiğini söyledi. Başarılı iş insanı, "Beşiktaş’ın menfaatleri için destek vermeliyiz" dedi.

“Gün destek günüdür”

Serdal Adalı, “Sergen Hoca beklentileri karşılamak durumunda. Sergen Yalçın’ın teknik ekibindekiler de daha evvel Beşiktaşımızın formasını terletmiş insanlar… Gün destek günüdür” dedi.

Eski başkan Fikret Orman ve mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’nin birbirlerine göndermeler yapması üzerine Adalı, “Yeri medya değil, genel kuruldur ya da divandır. Herkes orada düşüncelerini beyan etmeli” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya