SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Serdal Adalı'dan Beşiktaş Başkanlığı açıklaması!

FUTBOL | 30.09.2019 22:52

Serdal Adalı'dan Beşiktaş Başkanlığı açıklaması!

Beşiktaş'ın İkinci Başkanı Serdal Adalı, Anadolu Ajansı muhabirine önemli açıklamalarda yaptı ve Ekim ayında yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurul hakkında açıklamalarda bulundu.

Serdal Adalı, Beşiktaş'a faydalı olacağına inandığı anda başkan adaylığını duyuracağını açıklarken, adaylığının Fikret Orman'ın adaylık kararıyla bir alakası olmadığını ve önemli olan Beşiktaş'a olacak olan fayda olacağını belirtti.

Daha önce mevcut başkan Fikret Orman ile de karşılıklı rakip olarak seçimlere girdiğini ve mevzu bahis Beşiktaş olduğunda eski rakibiyle bile aynı anda yönetimde olmayı kabul ettiğini ve olası Beşiktaş Başkanlığı durumunda bu mevkinin kendisi için bir gurur ve onur olduğunun altını çizdi.

Fikret Orman'ın kararını zamansız bulduğunu ve kendisinin çok zor şartlarda 7 yıl boyunca başkanlık yaptığını açıklayan Adalı, Fikret Orman'ın yeniden başkanlığa aday olması durumunda Orman'ın listesinde olmak istemediğini ve kendisine yeni bir liste yapmasını önereceğini diyerek sözlerini noktaladı.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya