SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Serdar Saatçı, Milli Takım kampında konuştu!

FUTBOL | 05.03.2021 15:02

Beşiktaş'ın genç savunmacısı Serdar Saatçı, U19 Milli Takımı'nın Riva'da yaptığı kampta hedeflerini anlattı.

Serdar Saatçı, Milli Takım kampında konuştu!

2003 doğumlu Serdar Saatçı, U19 Milli Takım kampında Demirören Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Kamp değerlendirmesinde bulunan 18 yaşındaki stoper, "Hocalarımız bizi izliyorlar, takip ediyorlar. Tolunay Kafkas hocamız Ümit Milli Takım'da başımızda olduğu için o da izlemeye geliyor. Güzel bir süreç, iyi hazırlanıyoruz. Hocalarımızın takdiri, bizi uygun görüyorlarsa, yukarılarda görmek istiyorlarsa çağırıyorlar" dedi. 

"İLK GÜNDEN BERİ SERGEN HOCAM ARKAMDA DURUYOR" 

Serdar Saatçı, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın kendisiyle yakından ilgilendiğini belirterek, "İlk günden beri Sergen hocam üzerimde çok duruyor. Genç bir oyuncu olduğum için bana yardımcı oluyor. Beşiktaş'ta oynuyorum, hedefim Beşiktaş'ın ilk 11 oyuncusu olmak. Adım adım hedefe ilerleyeceğimi düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

"İLK HEDEFİM GURURLA BEŞİKTAŞ FORMASINI GİYMEK" 

Hedefinin Beşiktaş formasını gururla giymek olduğunu vurgulayan genç savunmacı, "Herkesin bir Avrupa hedefi var. Beşiktaş'ta ilerlemek istiyorum. İlk hedefim, gururla büyük Beşiktaş amblemini taşıyan ilk 11 formasını giymek istiyorum" diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya