SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi'yi şaşkına çevirdi

FUTBOL | 06.02.2020 10:57

Şaşalı bir imza törenine imza atan Beşiktaş'ta; Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi'yi şaşkına çevirdi. Başkan Çebi, tören öncesi avukatları bekleyelim deyince başarılı çalıştırıcı, "Ne avukatı başkanım; cinayet mi işledik" karşılığını verdi.

Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi'yi şaşkına çevirdi

Sezon başında beyaz bir sayfa açıp takımı Abdullah Avcı'ya emanet eden Beşiktaş'ta; bir türlü istenen aşı tutmamış ve yol ayrımına gidilmişti... Siyah-beyazlılarda; Tayfun Korkut, Samet Aybaba gibi isimler gündeme gelse de siyah-beyazlı yönetim, taraftarın da yoğun isteği üzerine Sergen Yalçın'ı takımın başına getirmişti.

Kara Kartal, eski efsanesine Vodafone Park'ta imza töreni düzemlemiş ve siyah-beyazlı taraftarlar geniş katılım göstermişti. Tören kutlamalara dönüp Avrupa'da da geniş yankı uyandırmıştı. Törende yaşananlar, yapılan şovlar kadar öncesi konuşulacak türden açıklamalar içeriyor...

"NE AVUKATI, CİNAYET Mİ İŞLEDİK"

Öyle ki; imza için kulübe gelen Sergen Yalçın, siyah-beyazlıların 1 numarası Ahmet Nur Çebi'ye, "Başkanım hazırsa mukaveleye imzayı atayım" dedi. Çebi de başarılı teknik direktöre; "Hele bir avukatlar gelsin de imzalarız" karşılığını verdiği öğrenildi.

Avukat lafını duyan Yalçın, "Ne avukatı başkanım; cinayet mi işledik. Buna ne gerek var" karşılığını verdi. Para konusunu hiç konuşmadıklarını dile getiren Çebi, "Maddi konuları hiç konuşmadık ama sana 6 milyon TL ödeyebiliriz. Ne diyorsun? Razı mısın bu paraya" diye sordu. Başarılı çalıştırıcı da "Başkanım sözleşmeye istediğiniz rakamı yazın. Çok işimiz var. Bir an önce işimize başlayalım" yanıtını verdi.

Beşiktaş'ta görev yapma aşkıyla yanıp tutuşan Sergen Yalçın'ın bu istediği ve tutumu karşısında mest olan Çebi, "Helal olsun... Boşuna efsane olmamışın" sözünü sarf etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya