SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Sergen Yalçın'ın fişini Şenol Güneş çekti!

FUTBOL | 25.01.2020 17:52

Yeni Malatyaspor'dan şok bir şekilde ayrılan Sergen Yalçın'ın ayrılık sebebi ortaya çıktı!

Sergen Yalçın'ın fişini Şenol Güneş çekti!

Yeni Malatyaspor’dan şok bir şekilde ayrılan teknik direktör Sergen Yalçın’ın ismi şimdilerde Beşiktaş ile anılsa da ayrılık sebebiyle ilgili hiçbir açıklamada bulunmaması dikkatlerden kaçmadı. Sır perdesi aralandı ve başarılı teknik adamın Yeni Malatyaspor’dan ayrılış nedeni ortaya çıktı!

Bildiğiniz üzere Süper Lig’in ara vermesiyle birlikte tüm takımlar Antalya’da kamp yapmaktaydı. A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de Yeni Malatyaspor’un kamp yaptığı oteli ziyarette bulundu. Bu esnada sarı-siyahlı takımın başkanı Adil Gevrek ve yönetici grubuyla Güneş’i karşıladı ve oturup sohbet etmeye başladılar. Yeni Malatyaspor Başkanı, yöneticisi aracılığıyla 47 yaşındaki teknik adama sohbete katılması yönünde haber yollattı. Yöneticiye olumsuz yanıt veren Sergen Yalçın’a bu kez başkan Adil Gevrek’ten mesaj geldi. Başkanın da bu teklifini geri çeviren başarılı teknik adam, Yeni Malatyaspor’daki sonunu da hazırlamış oldu. Bu duruma çok sinirlenen Gevrek, derhal Sergen Yalçın’ın takımla ilişiğinin kesilmesini istedi. Ani alınan kararla birlikte Yeni Malatyaspor ile 47 yaşındaki teknik direktörün yolları bu şekilde ayrıldı.

GEVREK AYRILIĞI PERFORMANSA BAĞLAMIŞTI

Sarı-siyahlı kulübün başkanı Adil Gevrek, medyaya yaptığı açıklamalarda Sergen Hoca’nın son zamanlardaki gidişatından memnun olmadığını dile getirse de olayın esas boyutunun bu şekilde olmadığı kısa zamanda ortaya kondu.

TRANSFER SORUNU AYYUKA ÇIKMIŞTI

Başkanla Sergen Yalçın’ın arası bir süredir transfer konusu yüzünden açılmıştı. Başarılı teknik adam Asist Analiz’e verdiği özel röportajında takıma mutlak surette 1-2 takviye yapılması gerektiğini söylerken; o dönem gündemde olan Guilherme’nin Beşiktaş’a transfer süreci için de “Bir an önce sonuçlanmalı ki ona göre hamlelerimizi yapalım” ifadelerini kullanmıştı.

SERGEN – LUCESCU MODELİ

Sergen Hoca’nın ismi şimdilerde ise Beşiktaş ile anılıyor. Bu akşam itibariyla teknik direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayıran siyah-beyazlılarda öncelikli hedef Sergen Yalçın… Beşiktaş Yönetimi, 47 yaşındaki teknik adamı takımın başına getirmek isterken, başına da kurt hoca Mircea Lucescu’yu getirmeyi planlıyor. Sportif direktör olarak konumlandırılması beklenen Lucescu’nun, Sergen’le birlikte uyumlu çalışacağı ön görülüyor.

ASİST ANALİZ ÖZEL

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya