SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın’ın yanına efsane ismi getiriyor

FUTBOL | 29.01.2020 15:31

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yeni sportif direktör için danışmanlarını Romanya’ya gönderdi.

Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın’ın yanına efsane ismi getiriyor

Teknik direktör Abdullah Avcı’yla yollarını ayıran Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limiti nedeniyle Abdullah Avcı’nın sözleşme feshini gecikmeli olsa da zor bir şekilde gerçekleştirebilen Beşiktaş yönetimi, kulüp efsanesi Sergen Yalçın’la 1.5 yıllığına anlaştı.

SERGEN İLK İDMANINA ÇIKTI

Bugün sabah saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne gelen 47 yaşındaki teknik adam, siyah beyazlılarla ilk idmanına çıktı ancak Abdullah Avcı’nın fesih işlemlerinin gerçekleşmemesi nedeniyle resmi internet sitesinden herhangi bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla Sergen Yalçın’ın takımla çıktığı idman gayriresmi şekilde gerçekleşti ve kulüpten herhangi bir multimedya paylaşımı yapılmadı.

BASIN MENSUPLARI İÇERİ ALINMADI

Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın’ın henüz resmen açıklanmadan idmana çıkması üzerine herhangi bir görüntü sızıntısını engellemek için basın mensuplarını tesisin içine almadı. Hatta idmana gelen Beşiktaşlı oyuncuların arabaları ve şöförleri de tesisin içine sokulmayıp dışarda tutuldu. Siyah beyazlı kulübün ilerleyen saatlerde Sergen Yalçın’ı resmen açıklaması bekleniyor.

KURMAYLAR ROMANYA’YA GİTTİ

Beşiktaş’ta başkan ve yönetime danışmanlık eden eski yönetici İbrahim Altınsay ve Cenk Sümer, siyah beyazlıları 100. yılında şampiyonluğa ulaştıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile sportif direktörlük görüşmeleri yapmak üzere Romanya’ya uçtu. İkili, deneyimli teknik adama kulübün yeni yapılanması ve maddi durumunu anlatıp şartları sunacak. En son A Milli Takım’ı çalıştıran Lucescu, göreve Şenol Güneş’in getirilmesinden beri herhangi bir kulüp çalıştırmıyor. 74 yaşındaki teknik adam Beşiktaş’la yaşadığı şampiyonluğun yanı sıra Galatasaray’da da Şampiyonlar Ligi’nde önemli başarılara imza atmıştı.

“SERGEN BENİM OĞLUM”

Beşiktaşlıların bu düşüncesine sıcak bakan Mircea Lucescu’nun, siyah beyazlı yöneticilere, “Gelirsem onun için gelirim. Sergen benim oğlum. Başkası için gelmem” dediği ifade edildi.

YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILACAK

Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limiti kararıyla adeta eli kolu bağlanan siyah beyazlı yöneticiler, kulübün kasasına nakit girdisi sağlamak için geceli gündüzlü bir uğraş veriyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları bu doğrultuda bir yardım kampanyası başlatma kararı aldı. Fenerbahçe’nin sezon başında yaptığı Fener Ol kampanyasının olumlu sonuçlar verdiğinin altını çizen yöneticiler, benzer bir kampanyayla kulübe kısa süre de olsa nefes aldırmayı planlıyor. Çebi ve kurmayları, kampanyanın ana hatlarını oluşturduktan sonra detayları kamuoyuyla paylaşacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya