SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

FUTBOL | 12.11.2020 13:14

Best FM'de yayınlanan Gökhan Dinç ile Basın Tribünü programında Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'tan ayrılmak üzere olduğu iddia edildi.

Sergen Yalçın, Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?

Sezon başından beri Beşiktaş Yönetimi ve teknik direktör Sergen Yalçın arasında beyanat yarışı yaşandı. Özellikle transfer konusunda birbirinden farklı ifadeler veren Çebi ve Yalçın daha sonra orta yolu bulmuş olsalar da bir sorun olduğu kulislerde konuşuluyordu.

Best FM’de yayınlanan Gökhan Dinç ile Basın Tribünü programında öyle bir iddia ortaya atıldı ki gündeme bomba gibi düştü. Gökhan Dinç, Sergen Yalçın’ın yönetimde kendisinin kovulacağına dair kulağına gelen söylentiler üzerine flaş bir karar aldığını belirtti.

Dinç, sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı: Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarından çıkacak sonuca göre Sergen Yalçın, takımı bırakma kararı aldı. Yönetimin içinde böyle düşünceleri olanlara fırsat tanımak istemeyen Sergen Hoca, kendisi bırakma kararı aldı dedi.

Bu haberin ardından beIN SPORT yayınına konuk olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kendisine yöneltilen ‘Sergen Yalçın bırakıyor mu’ sorusuna söylentilerin doğru olmadığını belirtti.

Çebi’nin o sözleri:

“Sergen Yalçın ile devam ediyoruz, Ayrılma gibi bir düşüncemiz yok, çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Ben, hocamla yoluma devam ediyorum. Böyle günlerde ne ben ne de hocam Beşiktaş'ı yalnız bırakmayız. Bu haberler kasıtlı olarak çıkartılıyor.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya