SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın gelecek sezonun transfer planlamasına başladı

FUTBOL | 27.03.2020 16:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın gelecek sezonun planlamasına başladı takımda kalmasını istediği oyuncuların raporunu yönetime iletti.

Sergen Yalçın gelecek sezonun transfer planlamasına başladı

Koronavirüs nedeniyle liglere verilen arada gelecek sezonun çalışmalarına başlandı. Önümüzdeki sezon için planlarını yapmaya başlayan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın kadroda kalmasını istediği oyuncuları yönetime bildirdi. 47 yaşındaki teknik adam N’Koudou, Gökhan Gönül, Victor Ruiz, Atiba, Elneny, Burak Yılmaz ve Tyler Boyd olmak üzere 7 oyuncunun takımda kalmasını istedi. 

4 TANESİNİN SÖZLEŞMESİ DEVAM EDERKEN 3 TANESİNİN İSE BİTİYOR

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın kadroda tutulmasını istediği Victor Ruiz, N’Koudou, Burak Yılmaz ve Tyler Boyd’un sözleşmeleri devam ediyor. 47 yaşındaki teknik direktörün takımda kalmasını istediği diğer 3 oyuncu olan Gökhan Gönül, Elneny ve Atiba’nın sözleşmeleri ise sezon sonunda sona eriyor. Gelecek sezonun çalışmalarına erken başlayan Beşiktaş Yönetimi’nin ilerleyen günlerde sözleşmesi biten 3 oyuncuya yeni teklif sunması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya