SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın: “Savunma hattı olduğu gibi yok”

FUTBOL | 17.11.2020 23:34

Sergen Yalçın, Haber Global canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Yalçın, takımla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

Sergen Yalçın: “Savunma hattı olduğu gibi yok”

Haber Global’de yayınlanan bir programa katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımdaki eksik oyunculardan yapılan transferlere, kadro dışı bırakılan futbolculardan sözleşmesine kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulundu.

Sergen Yalçın, “Savunma hattı olduğu gibi yok. Son 10 günde 10 kişiyle antrenman yaptık. Normal bir hayat yaşanmayan dönemde bu sıkıntıların çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Hayatımızda daha büyük sıkıntılar var.” dedi.

“İçeride ne konuşsak, basına sızıyor. Başkan ile aramızda asla gerginlik olmadı. Ben mutsuz olsam zaten söylerim.” diyen Yalçın, başkanın da işinin zor olduğunu ve yönetimi anlamaları gerektiğini ifade etti.

Tecrübeli çalıştırıcı, Beşiktaş’taki görevi ile ilgili ise "Buraya laf olsun diye, zaman geçirmek için gelmedim. Başarılı olmak için şartları çok zorluyorum. Fazla zorlayınca da fikir ayrılıkları çıkması çok doğal. Buraya taraftarımız istediği için geldim. Önüme birçok dosya geldi imzalamam için ama hiçbirini okumadım. Taraftarımız bana git desin yarın giderim. Benim için önemli olan tek şey başarı." açıklamalarını yaptı.

Eleştirilerin hedefinde olan oyuncu tercihleri ve kararlar ile ilgili de konuşan Yalçın, “Welinton'u ben istedim, iyi ki almışız, çok memnunum. Futbolcunun hata yapması çok normal bir şey. Totale baktığımız zaman Welinton çok iyi bir oyuncu. Lens'i ben kadro dışı bıraktım. Oyuncuyu durup dururken kadro dışı bırakmıyorum. Lens ile 5 defa toplantı yaptım. Nasıl bir antrenman yapması gerektiğini, bize nasıl yardımcı olacağını kendisine anlattım fakat bir türlü istediğim seviyeye çıkamadı.” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kısıtlama kararlarına da değinen Yalçın, "Sokağa çıkma yasağı 8'de başlıyor. Bizim maçlar saat 7'de başlıyor. İlk yarıyı oyayıp bırakacağız galiba." şeklinde espirili bir açıklamada bulundu. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya