SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın: Tek amacım başarılı olmak

FUTBOL | 01.05.2020 20:46

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulüp dergisine konuştu. Genç teknik adam, siyah-beyazlı kulüpte başarılı olmak istediğini dile getirdi.

Sergen Yalçın: Tek amacım başarılı olmak

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, siyah-beyazlı kulübün aylık dergisine konuştu. Genç teknik adam, Beşiktaş’ta hedeflerinin büyük olduğunu belirtti ve ne gerekiyorsa yapacağını söyledi.

SERGEN YALÇIN SORULARA CEVAP VERDİ

Beşiktaş’ın teknik patronu Sergen Yalçın, siyah-beyazlı kulübün aylık olarak yayınlanana dergisinde kendisine sorulan sorulara samimi bir dille cevap verdi.

Takımda size en çok ümit veren şey nedir?

- Zor bir dönemde göreve geldik. Kulübün içinde bulunduğu şartlar çok sağlıklı değil. Ben ve ekibim, elimizden geldiğince takımı motive etmeye çalıştık. Böyle zorlu bir sürecin içinden geçmek kolay bir durum değil. Ümit veren tarafı, karakterli ve iyi bir oyuncu grubumuz var. Bizim takımımız o kadar da kötü bir takım değil. Takımımız, ilerisi için ümit veriyor.

İdealinizdeki Beşiktaş, nasıl bir futbol oynar?

- Burada en önemlisi, taraftarın istediği oyunu oynayabilmek. Bu da çok koşan, mücadele eden, sürekli rakip yarı alanda olan ve kazanmak için her şeyini sahaya koyan oyuncular olması demek. Oyunu geliştiririz ancak taraftarımızın istediği gibi oynamamız lazım. Sonuçlara ardından bakarız. Biz önce bunu sağlamak istiyoruz.

Sahanın arkasında bizim görmediğimiz birçok şey yaparak geldiniz...

- Aynen öyle. Ama 20 sene önce, 25 sene önce yaptığım şeyler anlatılıyor. Ne alakası var. Şu anda çok farklı bir boyuttayım. Hedefim çok büyük. Çok önemli başarılar yakalamak istiyorum. Çok ciddi ve disiplinli bir şekilde işime konsantre olmuş durumdayım. Beşiktaş'ta başarılı olmaktan başka hiçbir düşüncem yok. Tek amacım, burada kalıcı olmak ve ciddi başarılar yaşamak. Camiamıza ve taraftarımıza layık olmak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya