SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın yapılan teklife bozuldu!

FUTBOL | 15.06.2021 10:47

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın gerçekleri ortaya çıkıyor. Başarılı teknik adamın kendisine yapılan teklife bozulduğu iddia edildi.

Sergen Yalçın yapılan teklife bozuldu!

Beşiktaş’ta sözleşmesi sona eren teknik direktör Sergen Yalçın ile neden sözleşme imzalanmadığı taraftar tarafından iyice sorgulanır hale geldi. Takımı şampiyon yapan teknik adam ile yeni mukaveleye imza atma sürecinin uzaması huzursuzluğu da beraberinde getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturan Sergen Yalçın, 12 milyon TL’lik teklifi direkt reddetmişti. Spor Gecesi Digital yorumcusu Gökhan Dinç ise konuyla ilgili bomba bir söylemde bulundu.

İşte Dinç’in o açıklamaları:

“Sergen Hoca’ya yapılan 12 milyon TL’lik teklife bozulduğunu öğrendim. Gelir gelmez para dahi konuşmayan Sergen Hoca’ya yapılan bu teklif düşündürücü… Rıza Çalımbay’ın bile 1.3 milyon Euro aldığı yerde Sergen Hoca nasıl 1.2 milyon Euro alır. Aslında olay sadece maaş da değil. Sergen Yalçın kendini değerli hissetmek istiyor. Yönetimde Sergen Hoca’yı istemeyenleri zaten biliyoruz. Ama her şeye rağmen takımda kalacak. Göreceksiniz.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya