SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın'dan Batshuayi açıklaması

FUTBOL | 15.08.2021 11:08

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın santrfor olarak neden Michy Batshuayi’yi tercih ettiğini anlattı...

Sergen Yalçın'dan Batshuayi açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın santrfor olarak neden Michy Batshuayi’yi tercih ettiğini anlattı...

Belçikalı futbolcudan önce görüştükleri Diego Costa’dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçtiklerini belirten Yalçın, “Diego Costa iyi golcü ama fiyatı yüksek. gelseydi takım içindeki dengeleri bozardı. Bu yüzden transferini veto ettim” dedi.

“ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE BİZİ ÇOK RAHATLATACAK”

Sergen Yalçın, Belçikalı yıldızın forvetteki sorunu çözeceğine inanıyor. Beşiktaş Teknik Direktörü, çarşamba günü İstanbul’a gelecek Batshuayi için “Forvette Larin ile mükemmel bir ikili olacaklarına inanıyorum. Larin ve Batshuayi farklı özelliklere sahip ve birbirlerini tamamlayan oyuncular. Batshuayi üçüncü bölgede bizi çok rahatlatacak” dedi

STOPER, FORVET VE MERKEZ ORTA SAHA

“Stoper, merkez orta saha ve forvette takviyeye ihtiyacımız var. Forvet sorununu Batshuayi ile çözdük. Şimdi defansı düşünüyorum. göbekte Vida çok iyi ama kenarları daha çok güçlendirmemiz lazım. çok iyi bir stoper almamız şart. Yöneticilerimiz Diego Godin için çok uğraştı ama eşi Türkiye’ye gelmek istemedi. Bu mevki için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Umuyorum ki gelecek hafta içinde aradığımız stoperi bulacağız.” (Hürriyet)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya