SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın’dan büyük fedakarlık!

FUTBOL | 04.06.2020 10:54

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’dan, maaş revizyonu konusunda takımla görüşen yöneticilere büyük destek geldi. Yalçın, ‘Gerekirse ben de indirim yaparım’ dedi.

Sergen Yalçın’dan büyük fedakarlık!

Koronavirüs sürecinden sonra mali anlamda krize giren Beşiktaş’ta, yöneticiler bu durumdan çıkabilmek için daha önceden kolları sıvamıştı. Fanatik’te yer alan habere göre; futbolculara yüzde 50 indirim konusunda görüşmelerde bulunan yöneticilere, teknik direktör Sergen Yalçın’dan bireysel anlamda destek geldi.

İndirim konusunda yöneticilerle bir araya gelerek onlara destek çıkan Yalçın’ın, ‘Gerekirse ben de indirim yaparım’ dediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlılarla devre arasında yıllık 6 milyon Türk Lirası’ndan 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Sergen Yalçın’ın bu teklifi karşısında şaşıran yöneticiler, başarılı çalıştırıcıya ‘Hocam sizin sözleşmeniz zaten uygun şartlarda, teşekkürler’ yanıtı verdiği iddia edildi.

Başarılı çalıştırıcının, gelecek senenin sözleşmesini opsiyon olarak ekletirken; bu sezon sonunda yolların ayrılması halinde tazminat almayacağı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya