SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın’dan maç sonrası çarpıcı açıklamalar!

FUTBOL | 04.10.2020 19:14

Beşiktaş’ın evinde başkent ekibi Gençlerbirliği’ne 1-0 mağlup olduğu maçın ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın’dan maç sonrası çarpıcı açıklamalar!

Maçı değerlendiren genç teknik adam, yenilginin sorumluluğunu üzerine alırken yönetime de eleştiride bulunduğu sözlerinde, “Tamam skorun, oyunun sorumlusu benim ama her şeyin sorumlusu da ben değilim. Çok vasat bir oyun vardı. Beklentinin çok uzağındaydık. Oyunun karşılığında mağlubiyet bizim için doğru olandı” ifadelerini kullandı.

“TRANSFERLER İLE İLGİLİ SORULARI TRANSFERİ YAPANLARA SORACAKSINIZ”

Transfer ile ilgili yöneltilen soruya sert bir şekilde yanıt veren Sergen Yalçın, “Transferle ilgili soruları transferi yapanlara soracaksınız. Transferlerle ilgili şöyle konuşuluyor yönetimden: ‘Hocamızın istediği oyuncuları alıyoruz’. Arada benim istediğim oyuncular da var transferlerde ama bizim istediğimiz oyuncuların alındığını söylemek çok sağlıklı olmaz" dedi.

Kulüp içindeki sorunların Mart ayından beri sürdüğüne değinen Yalçın, “İpler çok erken kopma noktasına geldi. Bunların birçok sebebi var. Mart ayından beri yeni yapılanmada problemler var. Bazı şeyleri transfer dönemi sonrası açıklamak isterim. Bu oyun için üzgünüz" diyerek sözlerine son verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya