SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın'dan oyuncu ve kadro kriteri

FUTBOL | 15.02.2020 00:18

Başakşehir yenilgisinin ardından basının sorularını yanıtlayan Sergen Yalçın, kalan haftaların tüm oyuncular için kriter olacağını açıkladı.

Sergen Yalçın'dan oyuncu ve kadro kriteri

Başakşehir'e 1-0'lık skorla boyun eğen Beşiktaş'ta; Sergen Yalçın, karşılaşmanın ardından önemli açıklamalara imza attı. Siyah-beyazlılardaki ilk yenilgisini alan başarılı çalıştırıcı, takımının ortaya koyduğu oyundan memnun olduğunu söyledi.

Görevi kabul ederken camianın durumunu bilerek harekete ettiğini belirten Sergen Yalçın, bu aşamada gelecek sezon kadrosunu kurmak adına bir çaba içerinde olmadığı açıkladı. Başarılı çalıştırıcı, "Camianın durumu ortadaydı. Göreve başlarken bunları bilerek geldik. Şu aşamada; önümüzdeki sezonon kadrosunu kurmak çok sağlıklı bir karar değil. Önümüzde uzun bir zaman var.

"KALAN HAFTALAR OYUNCULAR İÇİN KRİTER OLACAK"

Kalan haftalar, tüm oyuncular için bir kriter olacak. Kimlerle devam edip kimlerle devam etmeyeceğiz... Oyuncuların hepsi için kalan haftalar kriter. Performansları, antrenmanları, kaliteleri, tutum ve davranışlarına göre bu isimlerden önümüzdeki sezon bir kadro kuracağız.

Ancak bununla ilgili şu an konuşıp yorum yapmanın çok da doğru olduğunu düşünmüyorum. Bugün bir maç kay bettik ve oldukça üzgünüz. Bana göre hiç kaybetmememiz gereken bir karşılaşmayı kaybettik. Ancak bu futbol.

"KONTRADAN GOLÜ YEDİK ARDINDAN ÇIKARAMADIK"

Bu oyunun içinde bunları hepsi var. Kontradan gol yedik ve çıkaramadık. Demek ki daha fazla çalışmamız lazım. Oyun anlamında daha fazla üretmemiz lazım.

Birçok oyuncumun performansından memnunum yoksa. Başakşehir karşısında kötü bir oyun ortaya koymadık. Skor bizim için kötü oldu sadece. Kazansak çok farklı bir bakış açısı yakalayabilirdik. Kaybedecek kredimiz yok."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya