SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'tan ilk isteği belli oldu!

FUTBOL | 06.06.2021 22:04

Beşiktaş'taki sözleşmesi sona erecek olan Sergen Yalçın, kontratını uzatma koşulu olarak yönetime şart koştu. İşte şampiyon teknik adamın ilk isteği.

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'tan ilk isteği belli oldu!

Beşiktaş'ta sezonu şampiyon olarak tamamlayan Sergen Yalçın, yaklaşık olarak 1.5 yıldır takımın başında bulunuyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan başarılı hocanın, siyah-beyazlı yöneticilerle olan görüşmeleri devam ediyor. Kara Kartal'la mukavelesini uzatmaya sıcak bakan Yalçın, yöneticilere şart koştu.

HOCANIN İLK İSTEĞİ HARCAMA LİMİTİ

Kendi sözleşmesinden önce yönetimin vizyonuna yönelik bir hedef koyan Sergen Yalçın, önümüzdeki sezon için limitlerin arttırılmasını kesin olarak istedi. En az 45 milyon Euro'luk bir takım görmek istediğini belirten Yalçın'ın, öncelikle bu şartların karşılanmasını istediği öğrenildi.

GEÇTİĞİMİZ SEZON AÇIKLANAN LİMİT

TFF'nin geçtiğimiz sezon başı açıkladığı listeye göre; %15 sapma dahil Beşiktaş'a hak tanınan harcama limiti 298 milyon Türk Lirası'ydı. Bu limit şu anki kurla 28 milyon Euro'ya tekabül ediyor...

Ara transfer döneminde harcama limiti biraz daha artan siyah-beyazlıların, TFF'nin açıkladığı verilere göre limitleri 338.3 milyon Türk Lirası olmuştu.

Kartal Yiğit - Asist Analiz ÖZEL

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya