SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sergen Yalçın'ın Caner ve Gökhan kararı

FUTBOL | 11.04.2020 11:07

Sergen Yalçın, Gökhan Gönül ve Caner Erkin konusunda flaş bir karara imza attı. Gökhan'ın kalmasını isteyen Yalçın, Caner için gitsin raporu verdi.

Sergen Yalçın'ın Caner ve Gökhan kararı

Lige verilen arada kadrosu çaşılmaşarına başlayan Beşiktaş'ta gelecek sezonun inşaası başlamış durumda...

Loris Karius, Pedro Rebocho, Mohamed Elneny, Kevin Prince Boateng, Abdoulay Diaby gibi isimlerin kiralık kontratları sezon sonunda bitiyor. Bunun yanında takımın tecrübeli üç ismi Atiba Hutchinson, Gökhan Gönül ve Caner Erkin de sözleşme sürelerinin sonuna gelmiş durumda.

Yönetim, takımın tecrübe abideleri isimlerle görüşmeler yapmaya hazırlandığı sırada Sergen Yalçın'dan gelen rapor doğrultusunda neye uğradığını şaşırdı...

Takım kaptanları Atiba ve Gökhan konusunda endişeleri olmayan 48 yaşındaki teknik adam, iki futbolcuyla da gelecek sezon devam edilmesi şeklinde görüş bildirdi. Caner konusuna temkinli davranan Yalçın, farklı bir fikir öne sürüp 31 yaşındaki sol bekte çok da ısrarcı olunmaması gerektiğini belirtti.

Yönetimin 37 yaşındaki Atiba ile 1 yıl daha devam etme kararını memnuniyetle karşılayan Yalçın, Gökhan ile de yola devam edilmesi yönünde görüş bildirdi. 35 yaşındaki oyuncuyla makul bir maaş üzerinde anlaşma sağlanırsa kalmasından yana olduğunu ve Gökhan Gönül takıma her zamanki gibi katkı sağlyacağına inandığını söyledi.

Başarılı teknik adam, Caner Erkin konusunda ise farklı düşünüyor... Yalçın, idareciler; "Oyuncunun kalitesinin tartışılmaz olduğunu ancak o bölgede Rıdvan Yılmaz gibi genç ve kaliteli bir oyuncumuz var. Bu oyuncudan yararlanalım derim" şeklinde görüş belirttiği öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya