SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şilili'nin 'Isla'h olamamasının nedeni evliliği

FUTBOL | 06.03.2020 13:36

Mauricio Isla'nın evliliği çatırdıyor. Eşi Gala Caldirola ile sorunlar yaşayan Şilili sağ bekin performansının 'Isla'h olamamasının nedeni evliliği.

Şilili'nin 'Isla'h olamamasının nedeni evliliği

Sezon şampiyonluk parolasıyla giren Fenerbahçe'de işler pek de istenilen şekilde gitmiyor. İkinci yarıya başlarken sezon sonunda ipi göğüslemesi beklenen sarı-lacivertliler, iddaa tarafından da şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösteriliyordu. Ancak son 5 haftada alınan 3 yenilgi ve 2 beraberlik Fenerbahçe'nin zirvenin oldukça geriye düşmesine neden oldu.

Oyuncu bazlı düşüşlere gelecek olursak; Mauricio Isla'nın performansının hayal kırıklığı yaratmasının nedeni ortaya çıktı. Şilili sağ bekin performansının düşmesinin nedeni; eşiyle yaşadığı problemler...

31 yaşındaki oyuncu, eşi; Gala Caldirola ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kötü günler geçiriyor. Şili basını, Isla'nın eşi; Caldirola ile boşanmanın kıyısına gelindiğine dair haberler yaptı. Nedeni ise; Şilili güzelin dans yarışması için ülkesine dönmesi...

Caldirola, Isla'nın rızası olmamasına rağmen uçağa atlayıp soluğu ülkesinde aldı. Dans yarışması için 2 yaşındaki kızını da alıp Şili'ye giden Caldirola, eşiyle olan iletişimini neredeyse tamamıyla kopardığı iddia edildi.

Gözden uzak olunca gönülden de ırak olan Şilili güzel, çıtırdayan evliliği hakkında sorulan sorulara; "Evli olabilirim ancak bu beni sınırlandıramaz. Dans etmeyi seviyorum ve bu beni oldukça heyecanlandırıyor. Yaptığım şeylerden zevk almak istiyorum. Dans ederken de bunu fazlasıyla alıyorum" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya