SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Silvio Berlusconi emri verdi, Adriano Galliani sert çıktı

FUTBOL | 08.04.2020 19:51

Silvio Berlusconi'nin sahip olduğu Monza Kulübü'nün başkanı Adriano Galliani, yapılan yatırımların boşa gitmemesi gerektiğini ifade etti.

Silvio Berlusconi emri verdi, Adriano Galliani sert çıktı

İtalya Serie C takımlarından Monza’nın başkanı Adriano Galliani, liglerin bu sezon tamamlanmasını gerektiğini ifade etti. Geçmişte Milan Kulübü’nün de başkanlığını yürütmüş olan Galliani, Monza’yı Silvio Berlusconi’nin satın almasıyla birlikte kulübün başına geçmişti.

“Bunca yatırımdan sonra Serie C’de devam edemeyiz”

75 yaşındaki başkan, “Liglerin bitimine 11 hafta var ve 16 puan öndeyiz. Kesinlikle liglerin tamamlanmasından yanayız. Bunca yatırımdan sonra tekrar Serie C’de devam edemeyiz. Serie B’yi hak ediyoruz” dedi.

“Serie B’yi hak ediyoruz”

Eğer liglerin dondurulması veya terfi ya da düşme durumlarının ortadan kalkması durumunda bu karara karşı çıkacaklarını dile getiren Galliani, “Sezonun oynanmasını umuyoruz. Bu şekilde biterse, kesinlikle kabul etmeyeceğiz. Serie B’yi hak ediyoruz” diyerek sözlerine devam etti.

Adriano Galliani, “Statlarda futbolseverlerden uzak bir şekilde yazın sonunda bu liglerin tamamlanmış olabileceğini düşünüyorum” cümleleriyle konuşmasını tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya