SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Silviu Lung, Galatasaray'a ve Beşiktaş'a göz kırptı

FUTBOL | 31.07.2020 22:31

Romanya basınına konuşan Silviu Lung, kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini söyledi.

Silviu Lung, Galatasaray'a ve Beşiktaş'a göz kırptı

Romanya basınına konuşan Kayserisporlu Silviu Lung, kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini söyledi.

Geride bıraktığımız sezonda yaptığı kritik kurtarışlarla başarılı bir performans sergileyen Romen kaleci, “Kayserispor ile sözleşmem sona erdi. Bakalım nasıl bir teklif yapacaklar. Türkiye’de kalmak istiyorum. Kayseri’nin beni ne kadar sevdiğini göreceğiz” ifadelerini kullandı.

“KAYSERİSPOR’DAN YENİ SÖZLEŞME TEKLİFİ BEKLİYORUM”

Sezon sonu kulübü Kayserispor ile sözleşmesi sona eren 31 yaşındaki kaleci, “Başka kulüplerle de görüşmeler oldu. Kayserispor’dan yeni sözleşme teklifi bekliyorum. Sevildiğiniz ve takdir edildiğiniz bir yerden ayrılmak kolay değildir” dedi.

“GALATASARAY VEYA BEŞİKTAŞ FARK ETMEZ”

Sezonun sonlarına doğru sözleşmesini fesheden Karius ile ağır sakatlık geçiren Muslera’nın yerine kaleci transferi yapmayı planlayan Beşiktaş ve Galatasaray’ın listesinde bulunan Lung, “Galatasaray veya Beşiktaş fark etmez. İki takıma da aynı gözle bakıyorum. Kendim ve ailem için en iyi olan tercihi yapacağım. Bu ülkeye alıştım, dilini öğrendim. Bu saatten sonra başka bir ülkeye gitmek zor olur. Türkiye güzel bir ülke. Süper Lig bana uyuyor. Devam etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya