SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Slaven Bilic’ten Fatih Terim’e mesaj

FUTBOL | 01.04.2020 11:05

Beşiktaş'ın eski hocası Slaven Bilic, Fatih Terim’e koronavirüse yakalanmasından dolayı geçmiş olsun mesajı verirken; çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Slaven Bilic’ten Fatih Terim’e mesaj

Eski Beşiktaş Teknik Direktörü, şu sıralarda ise West Bromwich Albion’la Premier Lig’e yükselme savaşı veren Slaven Bilic, son gündem hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Fanatik’e konuşan Hırvat hoca; Şanslı insanlar olduklarını iddia ederek, ‘Yakın arkadaşım Fatih Terim’e geçmiş olsun’ ifadelerini kullandı.

“ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ”

Çok zor bir dönemden geçtiklerini söyleyen Bilic, “Virüs hakkında bir yorum yapamam ama tek yapmamız gereken doktorları ve başımızdaki yetkilileri dinlemek ve dediklerini uygulamak. Hepimiz evde beklemeli ve disipline olmalıyız. Bu çok sıra dışı bir durum, kimse hayalini bile kuramazdı. Benim hayatıma da olumsuz olarak yansıdı ama bizler şanslı insanlarız. İşlerini kaybeden insanlar var. Parası olamayanlar var, salgın onları daha kötü etkiliyor. Şikayet edemem, bu durumda dışarı çıkıp çalışan insanlar var. Kamu hizmeti yapanlar, riske giriyor. Sağlık çalışanları her gün riske giriyor. Benim bu durumumun hiçbir önemi açıkçası yok, insanlar küçücük dairelerde yaşıyor. Maddi manevi her şeyi yapmak lazım” ifadelerini kullandı.

“YAKIN ARKADAŞIM FATİH TERİM’E GEÇMİŞ OLSUN”

Fatih Terim’in koronavirüse yakalanması hakkında konuşan Bilic, “Haberi öğrenince büyük bir üzüntü yaşadım. Türkiye’deki yakın dostum Terim’e ve tüm etkilenen insanlara geçmiş olsun. Tüm Türkiye’ye selamlarımı gönderiyorum, umarım tüm insanlar sağlıklarına kavuşurlar” dedi.

“SEZONLAR SAHADA TAMAMLANMALI”

Ligler konuşan Bilic, “Futbolun ne zaman başlayacağına doktorlar karar verecek. Taraftarların ve oyuncuların sağlığı önemli. Futbolu düşünmüyorum. Her şey çok karışık. Sezonlar sahada tamamlanmalı. Umarım bir an önce başlar. Futbol olmadığı için şu aralar acayip vaktim var. Yorulmadan evin içinde oturuyorsunuz. Kitaplar okuyorum ve çocuklarımla ilgileniyorum. Her maçı tekrar izleyip, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Öğrencilerime ev ödevi verdim, onlarda hanelerinde çalışıyor. İnsanlarla yakın temas kurmamaya çalışıyoruz. Markete gidip 15 dakikada eve geri dönüyorum. İnsanlar bu süreç içerisinde değerlerini daha çok önemsiyor” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya