SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sofiane Feghouli: Fenerbahçe'ye futbol dersi verdik

FUTBOL | 30.04.2020 10:10

Sofiane Feghouli, Galatasaray ve Türkiye'deki günlerini anlatırken, ligde ise Fenerbahçe'ye karşı oynadıkları maçta futbol dersi verdiklerini söyledi.

Sofiane Feghouli: Fenerbahçe'ye futbol dersi verdik

Galatasaray’ın başarılı kanat Sofiane Feghouli, Fanatik’e verdiği röportajda Fenerbahçelileri kızdıracak beyanatlara imza attı.

Sarı-kırmızılılara gelme sebebi olarak kariyerinde eksik olan kupa ve şampiyonluklar kazanmak olduğunu dile getiren Sofiane Feghouli; unutamadığı maçlar olarak da Başakşehir ve Fenerbahçe müsabakalarını ön plana çıkardı.

“Fenerbahçe’ye futbol dersi verdik”

Kadıköy’de 3-1 kazandıkları mücadele için futbol dersi verdiklerini söyleyen Cezayirli kanat oyuncusu, “Geçen sezon oynanan ve 1-1’lik sonuçla tamamlanan Fenerbahçe mücadelesini kazanmamız gerekiyordu ama adaletsiz yönetimden dolayı bu gerçekleşmedi. Bu sezon daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyorduk ve Fenerbahçe’ye futbol dersi verdik. Psikolojik savaşı kazanmış olduk” ifadelerini kullandı.

Unutamadığı anlar arasında geçen seneki şampiyonluğun ilan edildiği Başakşehir maçını da öne çıkaran Sofiane Feghouli, baskı ve stresin yoğun olduğunu belirtti:

Başakşehir’e karşı olan maçı unutamıyorum. Geriden geliyorduk ve baskı çok büyüktü. Üstüne üstelik biriken yorgunluktan bahsetmiyorum bile… O maç Galatasaray tarihine ve bu ülkede belirleyici rol oynama anı oldu benim için.”

“Galatasaray’a kupalar kazanmaya geldim”

Sarı-kırmızılılara kupalar ve şampiyonluklar kazanmak için geldiğini ifade eden Sofiane Feghouli, “Galatasaray’a kupa ve şampiyonluklar kazanmak için geldim. Kariyerimi hiçbir şey elde etmeden bitirmek istemiyordum” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya