SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yasak aşkta 'Sır'p perdesi aralandı...

| 16.01.2020 18:38

Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Adem Ljajic'ten ayrıldıktan sonra gönlünü milli takımdan arkadaşı Luka Jovic'e kaptıran Sofija Milosevic, gizli kapaklı sürdürdüğü birlikteliğini gün yüzüne çıkardı.

Yasak aşkta 'Sır'p perdesi aralandı...

Türk basının radarına Adem Ljajic'in Beşiktaş'a transferiyle giren Sofija Milosevic, dünya medyasında olay olmaya devam ediyor... Siyah-beyazlıların yıldız orta sahası Ljajic'in eski sevgilisi olan Sırp güzel, aşk hayatıyla sansasyon yaratmaya devam ediyor...

Ljajic ile birlikte olduğu dönemde siyah-beyazlı taraftarların takibine giren ve yenge lakabını alan Milosevic, kaçamaklarıyla gündemden düşmüyor. Adem Ljajic'in Beşiktaş'a transferinden kısa bir süre sonra  birlikteliğini noktalayan 28 yaşındaki model, gönlünü başka bir futbolcuya kaptırdı.

LJAJIC'TEN AYRILDI ARKADAŞINA YAR OLDU

Çok da uzağa gitmeyip Ljajic'in Sırp Milli Takımı'ndan arkadaşı Luka Jovic ile aşka yelken açtı. Bu ilişkiyi gizli kapaklı sürdürme kararı alan ikili, bunun için 1 yıl mücadele verdi. Çünkü Jovic, evli ve bir de çocuk sahibiydi.

Bu yasak aşk, Luka Jovic'in başına çoraplar da örse; ikili birbirinden vazgeçmedi. Öyle ki; Milli Takım'dan arkadaşı Adem Ljajic'ten ayrılır ayrılmaz Milosevic ile birlikte olan Jovic'in bu davranışı hiç hoş karşılanmamıştı.

BİRLİKTELİKLERİNİ HEP İNKAR ETMİŞLERDİ

Bir de üzerine sakatlığını bahane ettikten kısa bir süre sonra Milosevic ile ele ele fotoğrafların basına yansıması; oyuncunun milli takım kadrosundan çıkarılmasına kadar varmıştı.

İkili birlikte olsalar da her defasında ilişkilerini inkar etmiş ve yakayı ele vermemek için özen göstermişlerdi... Taa ki; Instagram'dan paylaştıkları storylere kadar.

SAKLANMAKTAN YORULDULAR...

Sofija Milosevic ve Luka Jovic çifti; artık aşklarını artık saklama kararı aldı. Real Madridli oyuncuyla birlikte yer aldığı fotoğrafları artık Instagram'ından rahat bir şekilde paylaşan Sırp model, aşkını tüm dünyaya haykırıyor.

Sırp basını; Luka Jovic - Sofija Milosevic aşkını aşk-ı memmu olarak adlandırmış ve ilişkinin serim - düğüm - çözüm şeklini şu şekilde özetlemiştir:

LUKA, SOFIJA YÜZÜNDEN TAKIMDAN KOVULDU

"Luka, Sofia yüzünden milli takım kadrosundan kovuldu. 22 yaşındaki oyuncu, sakat olduğunu, tedavisi için Madrid'e dönmesi gerektiğini söylese de iş hiç de dediği gibi olmadı. Belgrad'da kalan Jovic, model sevgilisiyle gününü gün etmeye devam etti.. Teknik direktör de bunu öğrenince; Luka'yı milli takım kadrosundan çıkardı.

Oyuncu, aşk hayatına odaklanınca; bu onu çok güçsüz kılmıştı. Milli takımın düzeninin bozulmaması için Luka'yı kadroya davet edilmeyeceği söylentileri de vardı. Sırp güzelin eski sevgilisi Adem Ljajic ile Luka Jovic'in aynı takımda buluşması utanç verici olabilirdi.

AŞKI YÜZÜNDEN BEBEĞİNİ VE EŞİNİ BIRAKTI

Sofia zaten uzun süredir Madrid'de... Luka ve Sofia'nın her fırsatta birbirlerini tanımadıklarını söylemeleri gerçekten komikti. İkisi de İspanya'da aşklarını rahatça yaşıyor. Luka Jovic, Sofia'ya o kadar aşık ki sevgilisi Andjela ve oğlu David'i unuttu bille. Oysa güzel Andjela, Luka'nın bu muamelesini hak etmeyecek kadar iyi bir anneydi."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya