SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Solskjaer, maaş kesintilerine karşı geldi

FUTBOL | 08.04.2020 14:10

Manchester United Teknik Direktörü Ole Gunnar Solskjaer, koronavirüs nedeniyle kulüplerin yaptığı maaş kesintilerine karşı geldi.

Solskjaer, maaş kesintilerine karşı geldi

İngiltere Premier Lig’de Manchester United’ın teknik direktörü Ole Gunnar Solskjaer, dünyadaki yeni pandemi nedeniyle kulüplerin personellere ve futbolculara yaptığı maaş kesintilerine karşı geldiğini açıkladı ve oyunculara sahip çıktı. Bu kararın adil olmadığını açıklayan İskandinav menajer, futbolun kolay hedef olduğunu da ekledi.

“FUTBOL KOLAY HEDEF, ADİL BİR KARAR DEĞİL”

İngiltere medyasının mikrofonlarına konuşan Solskjaer, “Futbol çok kolay bir hedef, herhangi bir futbolcuya veya personele maaş indirimi konusunda çağrı yapılmasını adil bulmuyorum açıkçası. Halk için çok iyi işler yapan futbolcular biliyorum. Bu kötü süreçte insanlara yardımlar yapıyorlar. Koronavirüs nedeniyle herkes kötü bir süreçten geçiyor. Kulüpler ve oyuncular arasında görüşmeler sürüyor. Neler olacak göreceğiz. Geçmişte kötü kararlar verildi, şimdi iyi adımlar atmalıyız. Bizdeki herkes topluma yardım etmek istiyor” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya