SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmed Musa, yeni takımını resmen açıkladı!

FUTBOL | 12.04.2021 19:46

Al Nasr'dan ayrıldığı günden bu yana boşta olan Ahmed Musa'nın yeni takımı resmen belli oldu.

Ahmed Musa, yeni takımını resmen açıkladı!

Adı uzun bir süredir Türk kulüpleriyle birlikte anılan Ahmed Musa, geçtiğimiz yılın Ekim ayında Al Nasr ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmişti. O günden bu yana kendisine kulüp bulamayan ve kariyerine nerede devam edeceği büyük merak konusu hâline gelen Nijeryalı futbolcu, bugün BBC Sport Africa'ya verdiği röportajda yeni durağını resmen açıkladı.

Ülkesinin takımlarından Kano Pillars ile anlaştığını söyleyen 28 yaşındaki kanat oyuncusu, "League Management Company'nin yöneticisi ve başkanıyla görüştükten sonra Kano Pillars formasını birkaç maçlığına giymeyi düşünüyorum. Nijerya futbolunun imajını güçlendirmek, benim de uğraştığım bir şey. Kano Pillars'ın da kalbimde özel bir yeri var. Zira benim profesyonel futbolcu olmama yardım ettiler. Dolayısıyla aramızdaki futbolun da ötesinde çok güçlü bir bağ var." ifadelerini kullandı.

Birkaç gün içinde resmi imzayı atması beklenen yıldız isim, daha önce VVV-Venlo, CSKA Moskova ve Leicester City'de de top koşturmuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya