SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Al Nasr'dan Giulaino açıklaması!

FUTBOL | 09.10.2020 14:28

Başakşehir'e imza atan Giuliano ile ilgili eski takımı Al Nasr'dan açıklama geldi.

Al Nasr'dan Giulaino açıklaması!

Transfer döneminin son günü Medipol Başakşehir'in yolunu tutan Giuliano hakkında eski kulübü Al Nasr'dan flaş bir açıklama geldi. Suudi ekibinden ismi açıklanmayan bir yetkili, Al Riyadiah gazetesine verdiği demeçte Brezilyalı futbolcunun sözleşme feshi ve FIFA'da kendileri aleyhine açtığı dava hakkında konuşurken şunları söyledi:

"Giulaino'ya Eylül ayı için borçlu değildik. FIFA kuralları uyarınca da bir futbolcu iki ay maaşını alamazsa kontratını feshetme hakkına sahip. Kendisine Temmuz'daki alacakları ödendiği için maaşının gecikmesi nedeniyle kontratını sonlandırdığı iddiaları geçersizdir. Giuliano, bir sonraki sezona ilişkin kontratının ibrazındaki gecikme nedeniyle kontratını sözleşmesini sonlandırma kararı almıştır.

Oyuncu, şu anda Başakşehir kulübüyle sözleşme imzalamış durumda. Dolayısıyla Al Nasr kulübüne açtığı davayı kazanması hâlinde ödenecek tazminattan Başakşehir'deki maaşı düşülecektir. Burada 5 milyon euro kazanıyordu. Başakşehir'deki yıllık ücreti de 3 milyon euro olduğu için Al Nasr kulübü yalnızca 2 milyon euro ödeyecektir."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya