SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Andre Poko, Altay'dan ayrılacağını açıkladı!

FUTBOL | 03.06.2021 23:15

Altay ile Süper Lig'e çıkma sevinci yaşayan Andre Poko, ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Andre Poko, Altay'dan ayrılacağını açıkladı!

Devre arasında geldiği Altay'da kendini yeniden bulan ve Süper Lig'e çıkma sevincini yaşayan Andre Poko ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. L'Union gazetesine açıklamalarda bulunun Gabonlu ön libero, Göztepe'de geçirdiği zorlu günlere atıfta bulunurken kariyerine başka bir takımda devam edeceğini de belirtti. İşte 28 yaşındaki futbolcunun o sözleri:

"Tahmin edilebileceği gibi Altay'ın 18 yıl sonra birinci lige çıkması beni canlandıran bir tatmin duygusu. Benim için bu, kişisel bir meydan okumaydı. Bugünse bu meydan okuma kalktı. Ne mutluluk! Özellikle de Göztepe'de geçirdiğim zorlu periyodun ardından... Şimdi tamamı ile bu yükselişin tadını çıkarıyorum. 

Göztepe'de çok zor zamanlarım oldu. Hatta bir ara kendimden şüphe ettim. Ancak Altay'a geldikten sonra oyunun tadını yeniden almaya başladım. Yoğun çalışmaların ardından otomatikliğimi geri kazandım. Poko, Poko olarak kaldı. Şu anda en iyi seviyemde miyim? Bunun ancak gelecek bize söyleyebilir. Şimdilik dinleneceğim ve gelecek sezonu düşünmeye başlayacağım. 

Yeni bir meydan okuma arayışındayım. Menajerlerim tarafından pek çok teklif masaya kondu. Günün sonunda en iyi olanı seçeceğim. Konuyla ilgili bilgiyi doğru zamanda alacaksınız."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya