SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Aron Dönnum, Beşiktaş'ın teklifini açıkladı!

FUTBOL | 25.04.2021 07:49

Valerenga'da forma giyen Aron Dönnum, Beşiktaş'ın kendisi için yaptığı transfer teklifini resmen açıkladı.

Aron Dönnum, Beşiktaş'ın teklifini açıkladı!

Valerenga'da forma giyen Aron Dönnum, geçtiğimiz yaz Beşiktaş'ın gündemine gelmiş ancak söz konusu transfer gerçekleşmemişti. 23 yaşındaki sağ kanat, Verdens Gang gazetesine verdiği röportajda Siyah Beyazlılar'ın kendisi için yaptığı teklifi duyururken kulüpler arasında yapılan görüşmelerle ilgili dikkat çeken itiraflarda bulundu. İşte Norveçli futbolcunun o açıklamaları:

"Beşiktaş, bonservisim için 8 milyon kron önermişti. Bu, Valerenga için yeterince iyi değildi. Bu bedel karşılığında beni satmanın söz konusu olmadığı noktasında kararlıydılar ve yeni bir teklif geleceğini düşündüler. Beşiktaş benim satılık olmadığımı hissetmişti. Bense Valerenga'nın daha çok para kazanabilmek için biraz zorlu bir strateji uyguladığını düşünüyorum. En nihayetinde Beşiktaş transferi istemedi ve görüşmeler sona erdi. Kulüpler anlaşmış olsalar bile ben teklifi reddedecektim. Şayet Beşiktaş'a gitseydim daha çok yer kaplayacağımdan emindim."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya