SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

beIN SPORTS'tan Fenerbahçe'ye dava!

FUTBOL | 22.02.2021 20:23

Süper Lig'in yayıncısı beIN SPORTS'un Fenerbahçe'ye karşı dava açma hazırlığında olduğu iddia edildi.

beIN SPORTS'tan Fenerbahçe'ye dava!

VAR görüntülerinin kendileri aleyhine manipüle edilmesinden dolayı yayıncı kuruluş beIN SPORTS'a savaş açan Fenerbahçe, bir süredir maçlara beFAIR (Adil olun.) tişörtleriyle çıkıyor ve Ülker Stadyumu'ndaki reklam panolarında kurum karşıtı yazılara yer veriyordu. İngiliz basını ise taraflar arasındaki gerilimin hukuki boyuta taşınacağını duyurdu.

Londra'da yayım yapan City A.M. gazetesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde söz konusu kampanyalar nedeniyle fikri mülkiyet hakkının ihlal edildiğini öne süren beIN Medya Grubu'nun Sarı Lacivertliler'e önümüzdeki 24 saat içerisinde dava açacağını yazdı. 

Katar merkezli medya devinin bir yöneticis ise gazeteye yaptığı açıklamada "Haklarımızı korumak için gerekli yasal süreçleri başlatacağız. Daha önce de gösterdiğimiz gibi fikri mülkiyetimizin korunması hususunda özellikle de futbolun ekonomik bir temeli olduğu için tavizsiz bir yaklaşım gösteriyoruz." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya