SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son dakika | Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz açıklaması

FUTBOL | 16.04.2020 16:28

Beşiktaş, sözleşmesini tek taraflı olarak sonlandırdığı iddia edilen Dorukhan Toköz’le ilgili bir açıklama yayınladı ve haberleri yalanladı.

Son dakika | Beşiktaş’tan Dorukhan Toköz açıklaması

Beşiktaş’ın genç futbolcusu Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini tek taraflı olarak fesih ettiği haberleri sabah saatlerinde gündeme bomba gibi düşmüştü…

Beşiktaş ise bu duruma sessiz kalmayarak bir açıklama yayınladı. Siyah-beyazlıların sözleşme fesih haberlerinin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

“HABERLER DOĞRU DEĞİL”

Resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayan Beşiktaş Kulübü, Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini fesih ettiğine dair iddiaları yalanladı ve oyuncunun çalışmalara devam ettiğini duyurdu.

DORUKHAN’DAN DA YALANLAMA GELDİ

Dorukhan Toköz de hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak açıklama yaptı ve “Hakkımda çıkan haberler her zaman olduğu gibi yalan. Futbolun oynanmadığı, böylesi zor bir dönemden geçerken tek hedef olmam üzücü. Böyle saçma, yalan şeylerle gündeme gelmek en son isteyeceğim şey. Temennim sadece futbol oynayarak gündeme gelmek.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya