SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son dakika | Cengiz Ünder, Roma’dan ayrılıyor

FUTBOL | 25.05.2020 19:36

Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren Roma, genç yıldızlarını satma kararı aldı. İtalyan ekibinde kaynak yaratmak için Cengiz, Patrik Schick ve Kluivert’la yollar ayrılabilir.

Son dakika | Cengiz Ünder, Roma’dan ayrılıyor

Dünya çapında etkili olan koronavirüs salgını özellikle İtalya’da etkili olmuş ve Çizme’de yaşanan salgın nedeniyle spor durma noktasına gelmişti... Bu nedenden dolayı İtalyan takımları gelir elde edemez olurken; İtalya Serie A’nın oynanıp, oynanmama durumu 28 Mayıs’ta yapılacak olan toplantıyla beraber belli olacak…

ROMA’DAN FLAŞ KARAR

Pandemi nedeniyle ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan İtalyan ekibi Roma, sezon sonunda genç yıldızlarını elden çıkarma kararı aldı. İtalyan medyasında yer alan haberlere göre; Başkent ekibi kaynak yaratmak için Cengiz Ünder, Kluivert ve Patrik Schick’le yollarını ayıracak. Roma, Tottenham, Everton ve Bayern Münih’in ilgilendiği milli oyuncumuz Cengiz Ünder’in transferinden 30 milyon Euro gibi bir rakam kazanmayı bekliyor.

İtalyan ekibi Kluivert’in transferinden 40 milyon Euro, Leipzig’de kiralık olarak top koşturan Patrik Schick’in transferinden de 30 milyon Euro kadar gelir elde etmeyi planlıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya