SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Danny Drinkwater: "Chelsea'ye dönmek istiyorum!"

FUTBOL | 09.04.2021 12:12

Kasımpaşa'nın yıldız ismi Danny Drinkwater, sezon sonunda Chelsea'ye geri dönmek istediğini açıkladı.

Danny Drinkwater: "Chelsea'ye dönmek istiyorum!"

Kasımpaşa'nın devre arasında Chelsea'den kiraladığı Danny Drinkwater, Mısır'da yayın yapan Sada Elbalad televizyonunda katıldığı Elmatch Program'da geleceğiyle ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki İngiliz merkez orta saha, sezon sonunda Lacivert Beyazlılar'dan ayrılarak bonservisini elinde bulunduran Chelsea'ye geri dönmek istediğini söylerken şunları kaydetti.

"Kariyerime Chelsea'de devam etmek istiyorum. Burada bitmemiş bir işimin olduğunu hissediyorum. Chelsea'ye geri dönerek bunları ifade etmek iyi bir fikir mi? Bunu bilmiyorum. Daha gideceğim çok yol var. Denemek ve oynadığım futboldan yeniden keyif almak zorundayım. Zira şu anda bunu kaybetmiş durumdayım. Sıkı çalışmayı sürdürüyorum ve doğru şeyleri doğru zamanda yapıyorum. Sakatlanmam lazım. Sonrasında zamanın ne getireceğini hep birlikte göreceğiz. Futbol kariyeri kısadır. Dolayısıyla doğru şeyleri yapmam ve tablonun tersine dönmesini beklemem gerekiyor.

Chelsea beni çok yüksek bir bonservis bedeliyle transfer etmişti. Bu, benim için heyecan vericiydi. Yeni bir maceraya başlamıştık ve oynayarak değerimi kanıtlayabileceğimi düşünüyordum. Ancak bazı şanssızlıklar yaşadım. Orada geçirdiğim zaman hayal kırıklığından başka bir şey değildi. Tuhaf bir pozisyonun içindeydim. Ortam kesinlikle farklıydı ama bu konuda ne ilkim ne de sonuncu olacağım. Bu saydıklarım da futbolun bir parçası."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya