SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Deniz Kadah'tan transfer açıklaması!

FUTBOL | 11.12.2020 19:09

Göztepe'den ayrıldıktan sonra kendisine kulüp bulamayan Deniz Kadah, Alman basınına geleceğiyle ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Deniz Kadah'tan transfer açıklaması!

Sözleşmesinin sona erdiği Göztepe'den geçtiğimiz yaz ayrılan ve kendisine hâlâ kulüp bulamayan Deniz Kadah, Almanya'da yayım yapan Kreiszeitung gazetesiyle özel bir röportaj gerçekleştirdi. Türkiye'ye geri dönüp dönmeyeceğiyle ilgili sorulara açıklık getiren 34 yaşındaki santrfor, Süper Lig'deki son iki sezonu ve geleceği hakkında şunları kaydetti:

"Futbolsuz hayat, benim için biraz tuhaf. Bu, seyircisiz maçlara benziyor. Geçtiğimiz sezon Temmuz ayında bitti ve ben de hemen Almanya'ya geldim. Şu anda da Verden ile Türkiye arasında mekik dokuyorum. Önümüzdeki günlerde neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Elbette yeni bir şey istiyorum. Ancak koronavirüs sonrası neye cüret etmeniz gerektiğiyle ilgili iki kez düşünmeniz gerekiyor.

Bazı teklifler aldım ama bunların hiçbiri beni heyecanlandırmadı. Avustralya ve Uzak Doğu'dan da beni isteyen kulüpler oldu. Şu an Suudi Arabistan'da çalışan Michael Skibbe ile görüştüm. Fakat her şeyin çabuk ilerlemesi gerekiyor. Şartlar her iki taraf için de uygun olmalı. Kısacası 'Vay, bunu yapmalısın.' dediğim hiçbir teklif almadım. Bu nedenle kendime süre tanımayı tercih ediyorum. Yılbaşından itibaren yeniden sahalara dönmek istiyorum.

Göztepe'de son iki yılım kolay geçmedi. Sürekli küme düşmemek için oynadık. İlk sezonumda takımda düzenli olarak forma giyiyordum ve Ankaragücü'ne attığım penaltı golüyle ligde kaldık. Ancak sonrasında bazı adale sakatlıkları yaşadım. Ciddi bir şey yoktu ama ritmimi kaybettim. Her seferinde iki-üç hafta sahalardan uzak kalıyordum. Bir de hoca değişikliği yaşadık. İkinci sezonum böyle geçeceğini hayal edemezdim. Dolayısıyla kendimi yeniden ispatlamak istiyorum. Şu anda ise kendimi tamamı ile toparlanmaya adamış durumdayım. Kışa kadar kendime zaman tanıdım.

Türkiye'ye dönmek gibi bir zorunluluğum yok. Oynayacağım takımda keyif alıp almadığım benim için her şeyden önce geliyor. Yedi yıldır yurt dışındayım. Muhtemelen yeni kulübüm de Almanya dışından olacak. Hâlâ ikinci ligde forma giyebilirim ama üçüncü lig kulüplerinden de cazip bir teklif gelirse bunu da değerlendirebilirim.

Performansımda bir düşüş olsaydı kariyerimi bitirmeyi düşünürdüm. Dürüst olmak gerekirse kendimi hâlâ fit hissediyorum. Hayatta bir defa aktif futbolcu oluyorsunuz ve ben de kariyerimin son gününe dek bunun tadını çıkarmak istiyorum. Şu anda da içimde o ateş var. Bu nedenle emeklilik gibi bir planım yok.

Koronavirüs arasından önce futbol hayatımı Almanya'da sürdürmeyi düşündüm. Ne var ki pandemiyle birlikte tamamı ile kendime odaklandım. Verden'deki insanlar beni hep arıyor ve formamın askıda beklediğini söylüyor. Sportif direktör Nico Brunken çok eski bir arkadaşım. Henüz zamanı gelmedi ama en iyi teklifi kimin yapacağını göreceğiz."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya