SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

ÖZEL | Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz krizinin perde arkası...

FUTBOL | 06.04.2020 16:36

Beşiktaş'ta son günlerde Dorukhan Toközün menajeri Necdet Ergezen ile yaşanan sözleşme krizinin perde arkasına AsistAnaliz ulaştı.

ÖZEL | Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz krizinin perde arkası...

Siyah-beyazlılarda geçen hafta yaşanan Dorukhan Toköz krizinin ayrıntılarını AsistAnaliz ortaya çıkardı. Bilindiği gibi 3 gün önce başarılı futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, kendi Twitter hesabından bir gazetede yapılan haberi yalanlamak için yaptığı açıklamada; Dorukhan ile Beşiktaş arasındaki sözleşme yenileme görüşmelerinin geçtiğimiz ocak ayında son bulduğunu belirtmişti.

Ergezen’in açıklamalarına Beşiktaş cephesinden de yanıt gecikmedi ve Erdal Torunoğulları; yapılan beyanatın gerçekleri yansıtmadığını ve etik davranılmadığını ifade etti.

AsistAnaliz olarak Dorukhan Toköz meselesini arka yüzünde yatan gerçekleri gün yüzüne çıkarıyoruz.

“Necdet Ergezen ile anlaşması 23 Mayıs’ta son buluyor”

Başarılı futbolcunun şimdiki menajeri Necdet Ergezen ile olan sözleşmesi 23 Mayıs 2020’de son buluyor. Oyuncunun şimdiki menajeri; Dorukhan’ın kulüple olan sözleşmesini 1.5 yıl daha uzatmak istediğini siyah-beyazlı yönetime iletti. Ancak bu talep yönetim tarafından kabul görmedi. Beşiktaş Yönetimi, 1 sene daha kulüple mukavelesi bulunan futbolcusuyla henüz masaya oturmanın erken olduğunu düşünerek bu isteği reddetti.

“Menajerlik ücreti iddiası”

Necdet Ergezen’in esas niyetinin 23 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş’la sözleşmesini yenilenmesinden doğacak olan menajerlik payı olduğu iddia edildi. Öte yandan Erdal Torunoğulları ile de konuşan Dorukhan Toköz, “Benim bir talebim yok” diyerek konuya son noktayı da koydu.

“Dorukhan da düşünceli”

Beşiktaş Yönetimi, oyuncusuna menajerini değiştirmesi yönünde tavsiyeler verirken; Dorukhan Toköz’ün de Necdet  Ergezen ile sözleşme uzatmak istemediği gelen haberler arasında.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya