SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eran Zahavi'den flaş Fenerbahçe itirafı!

FUTBOL | 05.02.2021 18:24

PSV Eindhoven'ın İsrailli golcüsü Eran Zahavi, Fenerbahçe'nin geçtiğimiz yaz kendisiyle ilgilendiğini doğruladı.

Eran Zahavi'den flaş Fenerbahçe itirafı!

Geçtiğimiz yaz Fenerbahçe'nin transfer gündemini en çok meşgul eden oyunculardan biri de Eran Zahavi olmuştu. Kararını PSV Eindhoven'dan yana kullanan 33 yaşındaki İsrailli santrfor, Hollanda'da yayım yapan De PSV Supporter dergisine verdiği röportajda ise Sarı Lacivertliler'in kendisiyle ilgilendiğini doğrularken şunları kaydetti:

"Fenerbahçe ve Ajax'ın benimle ilgilendiği doğru. Özellikle Fenerbahçe'yle ilgili durum tuhaftı çünkü Türk medyası sözleşme imzalayacağımı çoktan duyurmuştu. Gelgelelim böyle bir şey yoktu. Evet, bazı görüşmeler oldu ama somut bir teklif gelmemişti. Bu da bir transferin gerçekleşebilmesi için en gerekli şey.

Basındaki dedikodular, büyük bir çılgınlığa neden oldu. Sosyal medya, Fenerbahçe'ye gideceğime yönelik haberlerden sonra yıkıldı. PSV Eindhoven'a imza attıktan sonra gelen mesajlardan bahsetmeme ise herhalde gerek yoktur. Doğal olarak daha olumsuzlardı."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya