SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son Dakika | Gökhan Gönül’den açıklama!

FUTBOL | 21.05.2020 16:43

Beşiktaş’taki sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül, kişisel sosyal medya hesabından ayrılık iddialarına dair açıklama yayınladı.

Son Dakika | Gökhan Gönül’den açıklama!

Beşiktaş’ta sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül’den, ayrılık iddialarına yanıt geldi. Adı son dönemlerde sürekli olarak eski kulübü Fenerbahçe’yle anılan tecrübeli futbolcu; hiçbir basın kuruluşuna açıklama yapmadığını açıkladı. Spekülasyonlara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt veren Gönül, kendi ağzından bir ifade çıkmadığı üzere bu haberlere itibar edilmemesini belirtti.

İŞTE GÖKHAN GÖNÜL'ÜN PAYLAŞIMI;

Ayrılacağı yönünde çıkan iddialara dair sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan tecrübeli sağ bek, “Zor dönemden geçtiğimiz bu pandemi sürecinde, kamuoyunu bu konuyla meşgul ettiğim için özür dilerim. Ne yakın dönemde ne de günümüzde güncel ya da geleceğimle alakalı hiçbir basın kuruluşuna açıklamam olmamıştır. Bundan sonrada çıkan ya da çıkacak olan haberlere benim ağzımdan duymadığınız sürece itibar edilmemesini rica ederim. Saygılarımla...” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya