SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Omar Elabdellaoui için koronavirüs açıklaması!

FUTBOL | 17.11.2020 17:23

Kadrosundaki koronavirüslü futbolcu sayısı beşe yükselen Galatasaray'da Omar Elabdellaoui hakkında flaş bir açıklama geldi.

Omar Elabdellaoui için koronavirüs açıklaması!

Galatasaray, bugün resmi internet sitesinden yaptığı duyuruyla takımdaki koronavirüslü futbolcu sayısının beşe yükseldiği bilgisini paylaşmıştı. Sonucu pozitif çıkan oyunculardan biri olan ve karantinaya giren Omar Elabdellaoui hakkında ise Norveç Milli Takımı Doktoru Asle Kjellsen'den flaş açıklamalar geldi. Kjellsen, 28 yaşındaki sağ bekin sağlık durumuyla ilgili TV 2 televizyonuna şunları söyledi:

"Omar, virüsü çok büyük ihtimalle Türkiye'de kaptı. Nitekim Galatasaray'da çok sayıda enfekte oyuncu çıktı. Umarım hastalığı başkalarına bulaştırmaz. Kendisinin yakın temasta bulunduğu hiçbir futbolcudan pozitif vaka haberi gelmedi.

Test yaptırmak her bireyin kendi sorumluluğunda olan bir şey. Ancak şu ana kadar semptom gösteren bir oyuncuya rastlamadık. Omar'ın hâlâ hafif semptomları var ve kendisi, Oslo'daki sağlık otoritelerinden aldığı izin sonrası Oslo'daki evinde karantinaya girmiş durumda."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya