SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Son dakika Omar Elabdellaoui'nin doktorundan açıklama

FUTBOL | 01.01.2021 13:03

Galatasaraylı Omar Elabdellaoui'nin durumuyla alakalı olarak doktorundan son dakika açıklaması geldi.

Son dakika Omar Elabdellaoui'nin doktorundan açıklama

Galatasaraylı Omar Elabdellaoui, dün gece geçirdiği havai fişek kazası sonucunda hastaneye kaldırılmıştı. Norveçli oyuncunun son durumuyla alakalı olarak doktor Prof. Dr. Vedat Kaya açıklamalarda bulundu.

Kaya’nın öne çıkan açıklamaları şu şekilde: “Şu anki durumu düne göre oldukça iyi. Şu anda medikal tedavi uygulanıyor. Tekrar bir müdahale muhtemelen gerekecektir. Yarın değerlendirme yapacağız. Şu anki durumu düne göre oldukça iyi. Şu anda medikal tedavi uygulanıyor. Tekrar bir müdahale muhtemelen gerekecektir. Yarın değerlendirme yapacağız. Görme yetisi var ama ileriki dönemde gidişatı nasıl olur şu anda bir şey söylemek zor. Bir ufak leke yüzünden görme değişebilir, ertesi gün o lekeyi temizlerseniz artabilir. Burada termal kimyasal bir yanık var ve tedavi uygulayacağız. Bir temizleme işlemi yaptık. Bu bile bir gün içinde çok fark yarattı. Restorasyon diyebileceğimiz işlemi de adım adım planlıyoruz.” 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya