SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ricardo Sa Pinto, Gaziantep FK'den ayrılıyor!

FUTBOL | 10.05.2021 20:25

Gaziantep FK Teknik Direktörü Ricardo Sa Pinto, sezon sonunda görevinden ayrılmayı düşündüğünü açıkladı.

Ricardo Sa Pinto, Gaziantep FK'den ayrılıyor!

Gaziantep FK'nin Marius Sumudica ile yollarını ayırdıktan sonra göreve getirdiği Ricardo Sa Pinto, Radio Renascença ile gerçekleştirdiği röportajda gündeme bomba gibi düşen bir açıklamada bulundu. 48 yaşındaki Portekizli teknik adam, Başkan Mehmet Büyükekşi'nin görevi bırakma kararının ardından sezon sonunda takımdan ayrılacağını duyururken şunları kaydetti:

"Koronavirüs ve diğer sebeplerden ötürü hem ben hem de futbolun içinde bulunan herkes için yorucu bir yıl oldu. Ancak futbol benim hayatım ve neler olacağımı hep birlikte göreceğiz. Portekiz, benim için hep ihtimal dahilinde. Çünkü orası, çok sevdiğim ülkem. Evime dönmeye daima hazırım. 

Türkiye'de aldığım sonuçlar ve edindiğim tecrübeler gayet güzel. Başkanımızın hem yıprandığı için hem de kişisel nedenlerle görevi bıraktığı bu zorlu yılda beşinci sıraya ulaşmaya çalışıyoruz. Ben de ayrılıyorum çünkü bu, sizin yeteneklerinize güvenen biriyle dayanışma ve adil olma meselesi. Yine de iyi neticeler almayı başardık."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya