SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Stefan Kuntz için resmi açıklama geldi!

FUTBOL | 17.09.2021 14:43

A Milli Takım'ın başına geçmesi beklenen Stefan Kuntz ile ilgili olarak Almanya Futbol Birliği'nden resmi açıklama geldi.

Stefan Kuntz için resmi açıklama geldi!

A Milli Takım'ın 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda karşısında aldığı 6-1'lik ağır mağlubiyet sonrası teknik direktör Şenol Güneş ile yollar ayrılmıştı. Ay Yıldızlılar'ın yeni hocası olması beklenen Stefan Kuntz ile ilgili olarak da bugün Almanya Futbol Birliği DFB'den resmi açıklama geldi. 58 yaşındaki antrenörün Türkiye ile anlaşması hâlinde sözleşmesinin feshedileceğinin belirtildiği duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"DFB Başkanlık Kurulu, Stefan Kuntz'un Türk Milli Takımı'nda başantrenör olarak çalışmak için Türkiye Futbol Federasyonu ile anlaşması hâlinde 21 yaş altı antrenörlüğü görevinden alınmasına oy birliğiyle karar vermiştir. Stefan Kuntz'un Almanya U21 Milli Takımı'ndaki başarısı ve Türkiye ile olan özel ilişkisi nedeniyle DFB, kendisinin kariyerindeki bir sonraki adımı engellemek istememektedir. Sözleşmenin erken feshedilmesi olasılığı, Alman ve Türk futbolu arasındaki dostluğun sembolüdür."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya