SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Son dakika | UEFA kararını verdi! Ligler…

FUTBOL | 21.04.2020 18:39

UEFA, liglerin geleceği hakkında önemli kararlar aldı. Avrupa futbolunun patronu UEFA, federasyonlara liglerin tamamlanması yönünde tavsiye verdi.

Son dakika | UEFA kararını verdi! Ligler…

Koronavirüs tüm dünyada etkisini gösterirken; spor müsabakaları da yakından etkilenmişti. Avrupa’nın çoğu ülkesinde ligler virüs nedeniyle ertelenmişti.

UEFA da sezonun nasıl tamamlanabileceği federasyonlarla bir görüşme gerçekleştirdi ve fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda; liglerin, kulüplerin ve milli takım maçlarının takvimlerinin nasıl olacağı hakkında konuşuldu. Video konferans şeklinde gerçekleştirilen toplantıya 55 ülke federasyonundan yetkililer katıldı.  

YENİ KARAR 23 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ DUYURULACAK

UEFA’dan yapılan açıklamada, ertelenen liglerin geleceğiyle alakalı olarak, “Yerel liglerin ve kupa müsabakalarının oynanarak tamamlanması yönünde güçlü bir şekilde tavsiye verilmiştir.” açıklamasında bulunuldu.

Ayrıca toplantıda liglerin geleceği ile alakalı kararların, 23 Nisan Perşembe günü yapılacak olan video konferans toplantısından sonra açıklanacağı ifade edildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya