SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sosa: Emre Belözoğlu benim için önemli bir şahsiyet!

FUTBOL | 16.04.2021 18:51

Fenerbahçe’nin Arjantinli yıldızı Jose Sosa, takımının bugünkü antrenmanı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Sosa: Emre Belözoğlu benim için önemli bir şahsiyet!

Medipol Başakşehir karşılaşması hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de jose Sosa, bugünkü antrenman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Jose Sosa, "Beklentiler Fenerbahçe'de aynı. Öncesi ve sonrası diyemeyeceğim. Fenerbahçe gibi büyük kulübün hedefleri bellidir ve hedef şampiyonluktur." ifadeleri ile takımdaki tek hedefin şampiyonluk olduğuna dikkat çekti.

Sosa, "Bulunduğum her takımda her antrenöre karşı saygı içerisinde olan birisiyim. Futbolumun en başından beri böyle oldum. Eski yada yeni antrenör hakkında konuşmak yada kıyas yapmak kıyas yapmak istemiyorum. Emre Belözoğlu benim için önemli şahsiyet. Buraya gelmemde aktif rol oynadı. Tecrübeli, ligi bilen birisi. Onun ve kendimiz için en iyisini diliyorum, katkısı olacaktır." sözleri ile ise Emre Belözoğlu ile ilgili düşüncelerini dile getirdi.

Arjantinli orta saha, "Geleceğim hakkında bir fikrim yok. Daha uzun yıllar forma giyen oyuncular var ve önüme sene sene bakıyorum." diyerek de kariyerinin devamı ile ilgili bir karar vermediğini belirtti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya