SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sosa: Kulübün başarısı için her şeyi yapmaya hazırım!

FUTBOL | 23.08.2020 21:01

Fenerbahçe’nin yeni transferi Jose Sosa, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Arjantinli yıldız, kulüp başarısı için her şeyi yapacağını ifade etti.

Sosa: Kulübün başarısı için her şeyi yapmaya hazırım!

Jose Sosa, Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Arjantinli futbolcu, Fenerbahçe’nin başarısı için elinden gelen her şeyi yapacağını dile getirdi.

“HEYECAN DOLU BİR YOLCULUK BAŞLIYOR…”

Fenerbahçe’ye transferi hakkında konuşan tecrübeli yıldız, “Türkiye'nin en büyüğü Fenerbahçe'nin futbolcusu olarak gururla tüm taraftarlarımızı selamlıyorum. Trabzonspor'da bulunduğum süre boyunca bana ve aileme gösterilen büyük sevgi ve ilgi için Trabzonspor Kulübü'ne, tüm çalışanlarına ve Trabzonspor taraftarlarına çok teşekkür ederim. Büyük mücadele, emek ve sorumlulukla geçen 3 yıl sonunda, Türkiye Kupası'nı Trabzon şehrine getirmek ve taraftara hediye etmek başarılı bir kapanış oldu. Futbol ayrılıkları ve yeni başlangıçları da içinde barındırıyor. Ancak aslolan bu sürecin en doğru ve saygılı şekilde yönetilmesi. Trabzonspor'dan ayrılışımla ilgili basında yer alan haberlerin tümünün gerçek dışı olduğunu açıklıkla dile getirmek istiyorum. Şimdi sarı lacivert renklerle yepyeni, heyecan dolu bir yolculuk başlıyor ve ben bu kulübün başarısı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım!” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya