SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Spor yazarları, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçıyla ilgili neler dediler?

FUTBOL | 09.11.2019 11:03

Spor yazarları, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçıyla ilgili neler dediler?

MEHMET DEMİRKOL: PLANSIZ OYUN

Maçı yorumlamanın zor olduğunu söyleyen Demirkol, Emre ve Kruse’dan yoksun Fenerbahçe’nin savunma ve hücumda neler yapabileceğine dair veri olmadığını söyledi. Ozan’ın performansını öne çıkarırken, takımın en iyilerinden olduğunu ekledi. Müsabaka başındaki penaltıyla sahadaki Fenerbahçe performansının eridiğini, Emre Belözoğlu’nun eksikliğinin net hissedildiğini aktardı. Penaltılar dışında sarı-lacivertliler’in pozisyona girmekte zorlandığını yazarken, baskıya dayalı oyundan da uzak kaldığını ifade etti. Isla’nın atılmasından sonra kendi alanına çekilen Fenerbahçe’ye tribünden ıslıklara dikkat çeken Demirkol, Fenerbahçe’nin içeride en plansız futbolunu oynadığını söyledi.

Mehmet Demirkol, gecenin sorusu olarak “10 kişi kalan rakibi karşısında yarım saat boyunca akan oyunda nasıl pozisyon bulamıyor?” dedi.

Kaleci Altay’ın üstün performansı Kasımpaşa’nın önüne set çektiğini yazan Mehmet Demirkol, maçın kurtaran isim olarak Altay’ı gösterdi.

Fenerbahçe’nin 10 kişi kalan rakibi karşısında oyun üstünlüğünü ele alamamasını eleştiren Demirkol, sarı-lacivertliler’in oyununu geliştirmesi gerektiğini söyledi

Emre Belözoğlu’suz Fenerbahçe’nin geçen seneden hiçbir farkının olmadığını aktarırken, taraftarın maç sonu tezahüratını da birlik çağrısı olarak nitelendirdi.

RIDVAN DİLMEN: OZAN DAHA DA İYİ OLACAK

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa karşısına sergilediği oyunu beğenmeyen Dilmen, sarı-lacivertliler’in evinde oynadığı en kötü maç olarak değerlendirdi. Sahadaki dağınıklığa vurgu yapan Rıdvan Dilmen, Ozan Tufan içinse sürpriz transfer değerlendirmesi yaptı. Dilmen, Ozan Tufan’ın çok daha iyi olacağını ve takımın önde gelen isimi haline geleceği değerlendirmesi yaptı.

GÜRCAN BİLGİÇ: BELİRSİZLİK ÇÖZÜLMELİ

Gürcan Bilgiç, Kadıköy’e gelecek takımların oynayacağı oyunun bu olduğuna vurgu yaptı. Bilgiç, Ersun Yanal’ın kapanan savunmaları açacak oyununun bulunmadığını belirtti ve kanatları kullanamadığı için hücumda sorunlar yaşandığını da ekledi. Kaleye bir an önce gitmek isteğini öne çıkaran Bilgiç, ancak ‘Emre gelsin, problemleri çözsün’ fikrine bağlı kalınmaması gerektiğini yazdı.

İLKER YAĞCIOĞLU: KÖTÜ SINAV

İlker Yağcıoğlu, Max Kruse ve Emre Belözoğlu’dan yoksun Fenerbahçe’nin yaratıcılık konusunda büyük sorunlar yaşadığını yazdı. Sarı-lacivertliler’in bu eksiği fizik güçleriyle gidermeye çalıştığını ifade eden Yağcıoğlu, defansif açıdan da çok zorlandığını yazdı. Yusuf Erdoğan’a karşı sarı-lacivertliler’in zorluk çektiğini ve eksik kalan rakibi karşısında gol yemesinin de düşündürücü olduğunu belirtti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya