SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Stefan Kuntz: Üç maçın ardından konuşalım (Video)

Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Dünya Kupası Elemeleri 7. maçında Norveç ile 1-1 berabere biten karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Stefan Kuntz: Üç maçın ardından konuşalım (Video)

Türkiye, FIFA 2022 Dünya Kupası için şansını zora soktu. 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu 7. maçında Norveç ile 1-1 berabere kalan ay-yıldızlılarda teknik direktör Stefan Kuntz mücadeleyi beğendiğini ifade etti.

Kuntz’un açıklamaları:

“Ben burada bulunduğum üç günde elimden geleni yaptım. Önemli olan önümüzdeki üç maçta 9 puan toplamak. Çünkü eleme turlarından çıkabilmek için kapı bir kez daha aralanacak olursa, o kapıdan geçmeye hazır olmalıyız.”

“ÜÇ MAÇIN ARDINDAN KONUŞALIM!”

“Üç maçın ardından konuşalım, 4 gündür takımla çalıştım, o yüzen çok bir şey söyleyemiyorum. Çok sayıda maç izlemeye devam edeceğim, Türkiye için yeni oyuncular arayacağım. Bir teknik direktör olarak en büyük eksikliğini hissettiğim şey milli takımla çok az çalışmak. Dış kanatlardan bindirme ile oynadık, çapraz uzun toplar attık, onlar da iyiydi. Orta sahada paslaşma konusunda çok net paslar atamadık. Bunlar çeşitli mevkilerle alakalı. Bu pasları doğru atma konusunda öz güvenin de payı var. Biraz daha vakit vermemiz gerekecek.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya