SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Stefan Kuntz'dan Sergen Yalçın açıklaması...

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın kendisi hakkında söyledikleriyle ilgili açıklamada bulundu.

Stefan Kuntz'dan Sergen Yalçın açıklaması...

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Milli Takım Sorumlusu Hamit Altıntop ile basın toplantısı düzenledi. Spor ve ajans müdürlerinin bulunduğu organizasyona Kuntz’un Sergen Yalçın açıklaması damga vurdu.

İşte Kuntz’un Sergen Yalçın açıklaması:

"Bu kesinlikle dalga geçmek gibi bir şey değildi. Sadece gerçek düşüncenin kalpten söylenirken, saygı unsuru barındırırken şaka yollu tarifiydi. Bana 'Oynadığın en iyi orta saha oyuncusu kim?' diye sorsalar, her zaman 'Sergen' derim. Kalpten söylenen, içinde saygı da barındıran bu küçük espriden yanlış anlaşılma oluştuysa özür dilerim. Ama insanlarla çalışma yolumun anlaşılması açısından sizlere fikir verdiğini düşünüyorum. Araya küçük şeyler katmak tarzımdır. Sergen'le henüz görüşmedim. Dört maç geçtikten sonra hocaları ve kulüpleri ziyaret turlarımız başlayacak. Çünkü telefonla görüşme yapmaktan ziyade yüz yüze görüşme yapmanın sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten bu küçük yanlış anlaşılmayı büyütmeye gerek yok."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya