SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Süleyman Soylu'dan kutlama açıklaması...

FUTBOL | 12.05.2021 15:06

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan hafta sonu Spor Toto Süper Lig'de çıkacak olan şampiyonluk kutlamalarına dair uyarılarda bulundu.

Süleyman Soylu'dan kutlama açıklaması...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan şampiyonluk kutlamaları için açıklama geldi. Soylu, Ankara’da Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’nde Ramazan bayramı tedbirlerine ilişkin basın toplantısında konuştu.

Hafta sonu Spor Toto Süper Lig'de şampiyonun belirleneceğinin hatırlatılması üzerine İçişleri Bakanı Soylu, "Maçlar cumartesi değil mi? Cumartesi orada bir diplomasiye ihtiyaç var. Şampiyonluk kutlamaları sokağa taşarsa; sağ olsun hem Giresunlular hem Adanalılar minimum ölçekte yaptılar. Sokakta görüntüler oldu ama her tarafa yayılan bir görüntü olmadı. Bu kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda bir diplomatik müzakere yöntemi hem size hem de valimize düşüyor. Buna dair bir tedbir almak lazım geldiğini düşünüyorum. Çünkü neticede üç takım da İstanbul'da. Ve Türkiye'de de aynı şekilde olacak." dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya