SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sumudica: Dinlenmek istiyorum, yazın geri döneceğim

FUTBOL | 12.01.2021 14:08

Gaziantep FK ile yollarını ayıran Marius Sumudica, Romanya basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Sumudica: Dinlenmek istiyorum, yazın geri döneceğim

Gaziantep FK eski teknik direktörü Marius Sumudica ülkesinin basınına konuştu. Digisport'a konuşan Sumudica, "Eve gitmek ve ara vermek istiyorum. Türkiye dahil telefon görüşmeleri ve teklifler aldığım gerçeğini saklamıyorum. Şu anda geri dönme vaktinin geldiğini sanmıyorum. Şimdi dinlenmek istiyorum. Ciddi bir projem yoksa yazın geri döneceğim" dedi. 

GAZİANTEP’TEN AYRILMASI HAKKINDA DA KONUŞTU

Süper Lig ekibi Gaziantep FK ile yollarının ayrılmasıyla ilgili de konuşan 49 yaşındaki teknik adam "Maçtan sonra doğruyu söyledim, yönetime o şakayı tekrarladım ve 'para sorunum yok' dedim. Konu para değil saygı ile ilgiliydi. Şakayla, karımdan kulübe vermek için biraz para isteyeceğimi söyledim. Gaziantep şehrinden ve başkandan özür dilerim, büyüyen bir şakaydı. Gaziantep kulübüne çok şey borçluyum, bana iyi koşullar sundular. Birçok koç buraya gelmek ister ama o anda gücenmiş hissettim. Bana şakadan rahatsız olduklarını söylediler. Kimseden merhamet istemiyorum, benim için aldığım sonuçlar zaten konuşuyor. Ben çelişkili bir adamım ama kendimi bu şekilde motive ediyorum. Şakanın ağır olduğunu bilmiyordum. Şehir gücendi ve şimdi onları anlıyorum." dedi.

Sözlerine devam eden başarılı hoca, "19 oyuncu bana mesaj attı. Neden ayrıldığımı anlamıyorum. Everton için oynayan Kevin Mirallas bana yazdı. Bana birlikte çalıştıkları en iyi koç olduğumu söylediler. Türkiye'de yılın teknik direktörü seçildim ve takıma gönül rahatlığı vermek istedim. Oyuncular bana "Kalır mısın?" diye sordu. Geride bir şey bırakıyorum ve onların Sumudica ile yaptıklarından daha fazlasını başarmalarını istiyorum. Yönetim bana en iyi koça sahip olduklarını ancak bu şaka yüzünden devam edemeyeceğini söyledi. Avrupa kupalarına ulaşabileceğimi düşünüyordum." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya